fundacja

Adsum

Kontakt

e-mail: fundacja@adsum.pl tel.: +48 89 672 34 33 kom.: +48 602 553 915
aktualnie przeglądasz »Dokonania 2010

POMARAŃCZOWA REWOLUCJA

W listopadzie 2010 roku Fundacja ADSUM dołączyła do Pomarańczowej Sieci miejsc aktywnych skupiającej dotychczas 22 miejscowości za sprawą akcji pod nazwą Pomarańczowa Rewolucja na Warmii i Mazurach prowadzonej przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu.
Akcja ma za zadanie promocję wolontariatu w różnej formie, a polega na docieraniu do wielu ciekawych działań, inicjatyw, pomysłów, które z kolei przedstawiane są w newsletterach.
Rewolucja - bo ma poruszyć i ożywić, promować, inspirować i pokazać, że wolontariat to realizacja pasji, odkrywanie ukrytych talentów, niezapomniane przeżycia, doświadczenia, ale też poznawanie wspaniałych ludzi. Pomarańczowa - bo to barwa wolontariatu.
Czwarty numer newslettera zawierał kolejną porcję informacji o wolontariacie w województwie warmińsko-mazurskim oraz ludziach, którzy go współtworzą i w nim uczestniczą, pokazał, jak wielu ludzi bezinteresownie robi wspaniałe rzeczy dla innych, dla siebie, dla otoczenia. Fundacja ADSUM przedstawiła w nim swój dorobek w kontekście współpracy z wolontariuszami. Osoby na zdjęciach w tekście to głównie społecznicy z Żabiego Rogu.
W ten sposób Żabi Róg dołączył do pięknych miejsc i pięknych ludzi odkrywanych w ramach Pomarańczowej Rewolucji.

Aby przeczytać artykuł znajdujący się w newsletterze proszę kliknąć na poniższy link:

http://www.wolontariat.org.pl/repository/RCW%20ELBLAG/Pomaranczowa_Rewolucja_IVpoprawiona.pdf


Wstecz

© Copyright by Adsum 2011